Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Be merjek ülni autóba?

Be merjek ülni autóba?

Figyelt kérdés

Tegnap este leteszteltem magam mennyire bírom a piát meg, hogy milyen részegnek lenni. Megittam 4 sört, meg jó néhány deci likőrt... Hajnal 2 fele pedig háromszor is hánytam illetve forgott nsgyon a világ (szerintem kisebb képszakadás is volt). Ma reggel amint felkeltem és felálltam még enyhén kóvájogtam illetve fáj a fejem. Rá is jöttem hogy nagyon nem nekem találták ki az ivászatot.. Szilveszterig egy kortyot nem iszok, de ilyen tömény mennyiségben akkor se.

Nyilván kérdésemból látszik, hogy fiatal vagyok.


Szerintetek kocsiba merjek ülni 11 óra után? Csak rokonokat kéne elhoznom.


2019. dec. 25. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha másnapos vagy, akkor ne vezess. Lehet, hogy a szonda már nem mutatná ki, de ha szarul vagy, akkor hosszabb lesz a reakcióidőd.
2019. dec. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen :)

Nagy távról nem lenne szó, de megbízok akkor mást.

2019. dec. 25. 09:09
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Inkább ne, még bőven másnapos vagy. És mások is vannak az utakon, nem csak te.
2019. dec. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Persze, ha másokat is magad mellé kell ültetned akkor különösen ajánlott... Komolyan, ilyen kérdést
2019. dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Már jobban érzem magam sokkal mint mikor kérdést írtam, de természetesen nem fogok kocsiba ülni...


Hogy miért kérdeztem meg?mert Mikor vírusos megbetegedés miatt 1 héten keresztül szarul voltam is beültem a kocsiba, pedig akkor aztán...

2019. dec. 25. 10:04
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Vírusos takonnyal is ugyanúgy szarabb a reakcióidőd, hiába nem tiltja a vezetést explicite a törvény betűje. Ugyanígy a másnapos vezetés is ellenjavallt, hiába ürült ki az alkohol a szervezetedből, kipihent az bizony nem leszel!
2019. dec. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Még jóhogy mondtam faternak, hogy inkább ne igyon és furikázzon ő...

Alkohol kalkulátor szerint még mindig 2,16% a véralkoholszintem😬

2019. dec. 25. 14:24
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem nagy táv... Öcsi, rükverc helyett egyesbe rakod, hátranézel és ami előtted volt leamortizálod. Vagy fordítzva... Ész az nincs, mi?
2019. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyugodj már meg ember. Nem ültem kocsiba
2019. dec. 26. 22:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!