Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Más is van itt aki nem érzi a...

Más is van itt aki nem érzi a kocsit és fél a sebességtől? 33/nő

Figyelt kérdés
én rájöttem a vezetés nem nekem való más hogy veszi ilyen lazán és könnyedén
2019. nov. 23. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd , ha te ezt észre vetted és nem erőlteted akkor azt mondom hogy nagyon ügyes vagy és van önkontrollod.

Tudjuk már régóta hogy :

Ami nem megy , nem kell erőltetni

Bizzos van más is aki így van, nem mindenki erőlködik hogy aztán főcím legyen a Tényekben.

2019. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha még csak most kezdtél el vezetni, akkor szerintem ez természetes. Csak gyakorlás kérdése, hogy belejöjjél. Minél többet vezetsz, annál könnyebben fog menni.
2019. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2: ez nem igaz. egy ismerősöm barátnőjének 4 éve van jogsija. egy parkolóházba nem mer bemenni, tolatni nulla, autópálya használat szintén. isten ments hogy volán mögé üljön.
2019. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez fejben dől el, egy ideig én is féltem az egésztől. Egyszer csak megváltozott a hozzáállásom, azóta sokkal jobban megy.
2019. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!