Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

2019. okt. 5. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Semmi.
2019. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanaz mint az elsőnek.
2019. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem mi itt a gond. Nem siethet? Vagy leszorított?
2019. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
A biciklis sebessége passz,de én se tötyögtem volna utána. Mondjuk én úgy vagyok vele,hogy jobb előtte mint utána menni,pláne ha elesik a biciklivel előttem
2019. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Én ugyan buszozó-bringázó-autót vezető ember vagyok egy magamban és e második minőségemben nagyon fontosnak tartom a minimum méteres oldaltávolságot, egyszerűen nem érzem szűkösnek az előzésnél hagyott oldaltávolságot. Szóval nem világos, mi volt olyan váratlan vagy indokolatlan , ami a beszólást indukálták.
2019. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Az hogy a kerékpárost nyakon kellene vágni. Nincs felfestve záróvonal a sínek mellett vagyis az autós ráhajthat ezáltal megelőzheti. Nem veszélyeztette a haladását, biztonságát akkor nem tudom mi a gond... ezzel az erővel a Fiat Doblósnak is beugathatott volna. Mindenki kamerázik, feltölt, azt hiszi igaza van, holott jobb lenne ha csendben maradna, mert erről szól a magyar közlekedés, hogy ki a nagyobb önkéntes rendőr.
2019. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
6-osnál a pont.
2019. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Némileg ellenvéleményen vagyok.

Az első előzés még nagyjából rendben volt, de a második előzésnél szerintem lehetett vagy 80 cm a biciklis könyöke meg a kocsi között. De a Doblo esetében se volt 1 m-nél több. 50-nél azért már ez is félelmetes lehet egy biciklisnek, a légnyomásváltozás jól meglöki.

2019. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen rendben volt az oldaltávolság. Szerintem azért szólt be, mert azt hitte nem előzhetnének a sínen, kár, hogy ez csak akkor lenne igaz, ha lenne felfestés az úttesten.
2019. okt. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!