Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vennétek Gps-t, ha csak 3-4...

Vennétek Gps-t, ha csak 3-4 havonta egyszer kell?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 21:08
1 2
 1/11 anonim válasza:

nem.Bár ha lenne rá lóvé megvenném...

Nincs senki akitől néha-néha eltudnád kérni?

2010. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a lóvé megvan rá végülis.
2010. júl. 8. 21:26
 3/11 anonim válasza:
Én direkt olyan telót vettem amibe van (Nokia 6220 Classic) igaz kicsi a képernyője, de ritkán használom, de nagyon meg vagyok vele elégedve főleg hogy húsz rongy volt
2010. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mi a frásznak? felesleges pénzkidobás. régen is eljutottak A-ból B-be az emberek, amikor még csak papír alapú térkép volt. Ha készülsz valamerre, előre meg tudod nézni a térképen. Pluszban az kicsit kalandosabb is, ha navigálni kell, van benne kihívás, ha meg esetleg eltévednél eljuthatsz olyan helyekre, ahova egyébként sosem jutnál el. Nekem nokia E51 telom van, ebben nincs GPS de van benne elektronikus térkép. Ez mondjuk praktikus, mert gyorsabb benne keresni mint az analóg térképen. Tájékozódni viszont szerintem már jobb a papír térképen mert jobban át lehet látni (kicsi a kijelző).ha nagyon felvet a pénz, vegyél, de ha nem annyira, akkor sztem ne. A taxisok, kamionosok, hajósok, repülősök más kérdés, nekik ténleg szükségük van rá. De évi 4-5*i használatárt sztem felesleges. Ha nagyon eltévedsz max. megkérdezel valakit... és arról még nem is beszéltünk, hogy néha a GPS is félretervez... (lsd. hajts a kompra és egyéb sztorik)
2010. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

"Ez mondjuk praktikus, mert gyorsabb benne keresni mint az analóg térképen"


Mi az az analóg térkép??? Mit beszélsz itt összevissza te idióta???

2010. júl. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
analóg --> nem elektronikus --> papír azaz a sima régi jól bevált "saláta" :) mivel az összehasonlítás végig a papír vs. elektronikáról szólt, ezért azt hittem hogy nem kell hozzá túl nagy IQ, hogy rájöjj, hogy mire is gondoltam analóg térkép alatt
2010. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megéri.

Egy sima térképre ha ránézel, nem mondja meg hogy hol vagy.

Az arra jó hogy ha tudod hogy hol vagy, akkor meg tudod nézni hogy merre kell menned.

30.000-ért már lehet kapni GPS-t úgyhogy nem egy drága cucc.

2010. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az igaz, de általában tudod hogy honnan indulsz, így mindig csak arra kell figyelni, hogy amerre mész, az merre van a térképen :) ha autópályán mész ez nem bonyis, ha meg kis úton, akkor bármelyik faluban a lakóktól is megkérded legrosszabb esetben :) a GPS-el is vigyázni kell azért. má jártunk úgy, hogy mások vakon hittek a GPS-nek én térkép alapján az ellenkező irányba mentem volna, és a végén kiderült hogy nekem lett volna igazam. csak a GPS valamiért mégis a kerülő úton vitt...
2010. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha van rá pénzem, mindenképpen!

Nem szeretek eltévedni, meg az idő is pénz.

Nembeszélve ezt a rövidke életünket (80-90 év)ne kóválygással töltsük.

Én még beszélgetnék is vele útközbe.

2010. júl. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!