Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A 18-14 év közötti középiskolá...

A 18-14 év közötti középiskolásoknak semmi féle kedvezmény nem jár ha vonattal megy valahová? Vagy a 14 éves általános iskolásoknak?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok középiskolás de 14 éves v'ok és most megyek majd nyolcadikba (év vesztes vagyok,nem buktam meg).
2010. jún. 29. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne járna? Ugyanúgy vehetsz diákjegyet, mint eddig.
2010. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
50%-os jegyet tudsz venni. Nem elég kedvezmény?
2010. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Oké,de így van kiírva:

50%-os mérséklésű menetdíj:

-Gyermek 14 év alatt

-Magyar igazolvány külföldieknek/diák/

-tanuló(nappali és esti tagozaton) diákigazolvánnyal rendelkező

-tanuló(levelező szakon)- a tanintézet és a lakóhely között


Nos,én egyikbe se tartozom,mert elmúltam 14,nem vagyok külföldi,nem vagyok levelező szakon vagy nappali ill. esti tagozaton sem (nem hinném,hogy a délelőtti ált.isk.-ás tanítás nappalinak mondható)

2010. jún. 29. 22:15
 4/12 anonim ***** válasza:
De, a nappali tagozatba számít.
2010. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Aha,hát remélem. Köszi,mindenkinek aki válaszolt! ;)
2010. jún. 29. 22:19
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg ekkora láma vagy? Szerinted az általános iskola mi, ha nem nappali képzés? Istenem, nagy az isten állatkertje és nincs körbekerítve.
2010. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Mi az, hogy remélem? Ember, idén végeztem a gimiben, és egész eddig diákjegyet vettem, mert a diákigazolványomon rajta van a napocska, hogy nappali tagozatos vagyok. Ahogy te is. És még egyetemen is diákjegyet fogok venni, mert nappali képzésre jelentkeztem. Úristen, inkább kérdezd meg anyukád!
2010. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazad van nagy az Isten állatkertje. És micsoda sértésnek bizonyulhat,ha kérdezek valamit... Azért kérdeztem meg itt,mert anyám sem volt benne biztos. És mielőtt valaki folytatná lenézést,gondolkodjon már el,hogy neki is biztos van olyan ami másoknak alap dolog de ő mégsem tudja vagy nem biztos benne.
2010. jún. 29. 22:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Jah, hát ha ilyen az anya, akkor mit várunk a gyerektől? :D
2010. jún. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
olyan könnyű neten beszólni,lenézni másokat igaz? Pláne úgy,hogy nem is ismersz...
2010. jún. 30. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!