Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány órát kötelező venni...

Hány órát kötelező venni rutinból és forgalomból?

Figyelt kérdés
B-kategóriás jogosítványnál
2010. jún. 24. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
10-30
2010. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2010. jún. 24. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:
9 és 20!(Kecskeméten így van)
2010. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb 3/4-éve 10-30volt (Miskolc)
2010. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nálunk kötelező 30,ha nincs meg a kötelező 30 óraszám,nem mehetsz vizsgázni,kresznél is így van és rutinnál is,meg forgalminál is (Kaposvár)
2010. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 14-26.

A kötelező 9-20.


Annyit vegyél, hogy biztos legyél magadban, mondjuk +10 óra után azért meg lehet próbálni a forgalmit. Elég szégyen megbukni, szerintem akármelyik vizsgából.


Ja és vannak ilyenek az oktató írja ezeket, hogy sötétben vezetés meg autópályán vezetés ezeket is érdemes menni, bár nekem az oktató nem mondta csak aláírtam és csak a vizsgára koncentráltunk. De az idő alatt sokkal többet lehet tanulni.

2010. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdés az volt, hogy hány órát KÖTELEZŐ venni!

9 óra rutin, 20 óra forgalom. A 30 óra, amit alapban be kell fizetni tartalmazza még az 1 óra (kétfajta) vizsgaórát. (Nem vizsgadíjat!) Ez egységes az egész ország területén! Ha az iskola a vállalási szabályzatában más KÖTELEZŐ óraszámokat rögzít: az szabályellenes! (egy iskolavezető)

2010. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek :)
2010. jún. 24. 23:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen elöttem válaszoló tényleg jól elmondta :)


Viszont én vettem v 5 / 15-öt...

Sőtt rutinpályán 2x voltam össz vissz :D és mindenből meglett elsőre... v 3 hét alatt meglett... ( persze ki kellett fizetnem mind az egész órát...)

Ha biztos vagy a dolgodban, és az oktatód se komcsi 70 éves, és ő is úgy látja, emg lehet beszélni, hogy hamarabb legyen az a vizsga :) Ez neked jó, mert nem kell még 4-5 hétig járnod vezetgetni... neki jó, mert az autóval nem megy, ő nem doglozik és megkapja a pénzét :)

Nagyon nem szerettem B-kategóriánál vezetni... Unalmas, lassú mindenki le akar túrni stb...

A1 kategória volt a jó, mert ott nem erre a szabályszerűségre tanítottak, mert úgy élni nem is lehetne ha motorozol -.- hanem arra, hogy hogyan oldd meg a helyzeteket, hogyan sodródj az árral:) Ha a forgalom 70-nel ment akkor mi is mentünk 70-nel, hogy ne tartsunk fel mindenkit ne legyena z hülye tanuló és még motoros is ...

19/f

2010. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!