Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki rendszerese...

Van itt olyan, aki rendszeresen utazik taxival?

Figyelt kérdés
fix a taxisotok,vagy céget hívtok?
2010. jún. 23. 17:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én minden nap kétszer.
2010. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
én elég gyakran, mindig egy céget hívok, de a taxis nem ugyanaz mindig, volt h megpróbáltak átverni, hagytam is magam és a végén szóltam h nem ez a legrövidebb út, és mivel kötelessége a lehető legrövidebb úton vinni, így mondtam h annyit adok amennyit fizetni szoktam.de nincs ugyanaz az ember soha, sorrend van és ugy csapnak le a fuvarra.
2010. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A férjem most kezdte a taxizást,és elég csehül megy neki,mert a legtöbb taxis átveri az utasokat,ezért bizalmatlanok.pedig ő tényleg amolyan utasbarát taxis.reklámozni elvileg nem lehet,mert cégnél van,de rendre azt látom.látja,hohy a kollégáknak fix fuvarjaik vannak,vagy csumára lehúzzák a külföldieket.szerintetek hol reklámozzam???hogy a cégnél ne bukjon le ezáltal,de talljon ügyfeleket,hogy legalább havi szinten normális forgalam legyen???
2010. jún. 23. 18:38
 4/21 A kérdező kommentje:
és mit írassak a névjegyére?mármint szlogent
2010. jún. 23. 18:53
 5/21 anonim ***** válasza:

Névjeggyel nem nagyon tudod reklámozni, meg amúgy is hol?

Ezt úgy szokták, hogy céges (állandó) fuvarokat nyúlnak le (amit ugye nem lehet), úgy kell csínálni, hogy ne tudják meg!

2010. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
azért gondoltam a névjegyre,mert ha továbbra sem tud felvenni címet a diszpécsertől(folyton elviszik előle az öreg rókák,)akkor kilép a cégtől,mert így nincs értelme az is majd' 100ezer költség pluszban havonta.
2010. jún. 23. 19:04
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezhetem melyik cégnél van? Próbáljon drosztra állni, ott előbb-utóbb sorra kerül és az a cím tuti, hogy az övé.
2010. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
a mstani legolcsóbb kilóméteres cégnél....nem írnám ki,de sejthető...a drosztoknál is íratlan foglalt helyek vannak....
2010. jún. 23. 19:12
 9/21 anonim ***** válasza:

Sajnos erre meg csak azt tudom mondani, hogy aki ilyen céghez belép (taxiplus, minimobil) az meg is érdemli...

350-ft os üzemanyagár mellett...

2010. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
igen,csak arra nem gondolsz,hogy ezeknek a cégeknek a tagsági díja fele,vagy van hogy harmadannyi mint másiké.....
2010. jún. 23. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!