Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Emelt családi pótléknál, a...

Emelt családi pótléknál, a kártya amit kiadtak a tartosan beteg gyermekem részére az csak városon belül biztosit ingyenes utazást?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 21:57
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia! Mi városon belül nem közlekedünk, ezt a részét nem használjuk ki. Viszont már többször utaztunk Budapestre vonattal, és nekem, mint kísérőnek 90%-os kedvezmény jár rá. (Egy kísérő veheti igénybe a kedvezményt.)

-Macska-

2008. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tehát az csak kiséröre érvényes ? És a gyereknek nem jár belöle kedvezmény? És mi van akkor ha a gyerek iskolával megy kirándulni , és nem lehetek vele akkor ? Nem értem mért nem neki jár a kedvezmény !

Amugy köszi a választ.

2008. nov. 5. 18:54
 3/3 anonim válasza:
a gyereknek jár, csak plusz egy fő is kap kedvezményt a gyerek kísérőjeként. és nem csak városon belül érvényes. ha csoporttal megy akkor is ingyenes de akkor csak neki, ha jól tudom
2010. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!