Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elmegy télig termosztát...

Elmegy télig termosztát nélkül vagy csere? Forralja a vizet!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy bmw 5 e39 ről lenne szó!

Kb. Egy fél óra után elkezdi forralni a vizet!

Kb. 2 hónapja ugyan ez volt akkor azt mondták a termosztát letapadt és nem nyit. Akkor átjáratták tisztító folyadékkal és idáig jó volt! Kérdésem az lenne, hogy kivehetem -e legalább nyárra vagy mindenképen vegyek újjat?


2018. aug. 1. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha már kiveszed nem célszerű ott és akkor berakni az újat, hogy ne kelljen mindent még egyszer csinálni?

Amúgy arra érdemes figyelni, hogy akadnak olyan BMW motorok, amikben 2db termosztát van!

2018. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beviz Elek ***** válasza:

Ne legyél ilyen Sóher Jóska, vegyél beje újat.


Amúgy fontos a jó termosztát az autóba, ne várd meg a telet

2018. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
TDS motoros? Ha véletlenül igen, akkor imádkozhatsz, hogy csak termosztát legyen a hiba, és nem hengerfejes.
2018. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Benzines, de megnéztem nem olyan vészes veszek bele holnap egy újat mert így egy km nem lehet menni vele! Tegnap szét lőtte a légtelenítő csavart azt már kapott újat!

Ez 520i e39 most akkor ebbe kettő van? Mert én csak egyet látok a ventilátor előtt!

2018. aug. 1. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egyröl tudok.

De simán megfözöd a hengerfejet ha igy jársz vele.

2018. aug. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!