Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Veled is volt ilyen mikor...

Veled is volt ilyen mikor vezetni jártál?

Figyelt kérdés

Mikor vezetés előtt vagyok semmi életkedvem,mondhatni,hogy depresszióba esek.

De amikor már beülök az autóba és vezetek akkor megszünik az egész izgulás,idegeskedés.

22-ik vezetési órámnál járok,és az oktatóm is mindig biztat,hogy jól megy a vezetés,de hiába...mindig ez az idegeskedés megy vezetés előtt.

Milyen tanácsot tudtok adni,hogy el múljon ez az egész fölösleges stressz?



2018. máj. 29. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sedatif PC....

Mucsinak bevált XD

2018. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én így vagyok 900 ezer levezetett kilóméter után is, olyan mint egy terápia számomra a vezetés. Csak annyi hogy nem izgulok már mielőtt autóba kell ülnöm :D

Amúgy az lehet a gond, hogy nincs önbizalmad. Bízz magadban, menni fog az. Próbáld másra terelni a gondolatod esetleg, vagy foglald le magad valamivel.

2018. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én végig így voltam vezetés alatt. Nagyon ideges voltam, de mikor elindultunk már jó volt. Egy hónapja van jogsim, már azt mondom kezdek lassan belejönni, de még mindig meg van ez az érzés! Nagyon várom már, hogy elmúljon! :(
2018. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt velem is, teljesen !! És SEMMI sem segített rajtam :( Zenehallgatás sem.


De még a vizsgám előtt is ideges voltam. Közben meg csak akkor lettem ideges, mikor láttam, hogy érünk vissza a telephelyre, és nehogy elrontsak valamit :D

2018. jún. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!