Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem mentem át elméletből...

Nem mentem át elméletből (kresz) tisztárra elvette a kedvemetet. Kinek sikerült elsőre és ha nem sikerült akkor hányadszorra sikerült?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
másodszorra átmentem,elsőnek másik kerületbe mentem:)
2010. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre sikerült minden:)

Megértem hogy elvette a kedved, hogy most nem sikerült. De ne add fel, tuti sikerül majd leközelebb, csak többet kell gyakorolnod a teszteket, meg kell egy kis szerencse, hogy ismerős kérdéseket kapj.:) Én nagyon sok tesztet megcsináltam, még is volt két olyan kérdés amivel még sosem találkoztam, de még hasonlóval sem. kicsit megijedtem de szerencsére meglett.:)

sok sikert neked, ne add fel!

2010. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha minden kudarc elveszi a kedved,akkor egész életedben boldogtalan maradsz..:)

Tanulj többet,és akkor másodjára meglesz. Ez nem olyan mint a gyakorlat,vagy a forgalmi,itt csak be kell seggelni az anyagot.

2010. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elsőre 75/75.gyakorold sokat. forgalmon többet fogsz szívni.
2010. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elsőre 73 ponttal. rengeteget nyúztam a webkresz.hu -t:) de megérte. ott a teszteknél meg is magyarázza a program, hogy miért rontottál.
2010. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne erőltesse ezt a vezetést, mert boldogtalan ember lesz!
2010. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3-szorra sikerült a KRESZ vizsgám, mind a 2szer 1 ponttal lett kevesebb, mint kellett volna. A rutin és a városi meg ment elsőre.
2010. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha esetleg leírnád mi nem ment, talán tudnánk segíteni....


a lényeg, hogy először olvasd el a könyvet csak úgy. Aztán próbáld megérteni mi mit jelent (mi a különbség gépjármű, jármű között, stb...) Amikor ezeket már érted, tanulgasd egy kicsit az alapszabályokat (jobbkéz, kanyarodási szabály, párhuzamossságal kapcsolatos dolgok, stb...)


utána pedig tesztelj jó sokat! másképp nem megy.

2010. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!