Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van Budapesten olyan hely...

Van Budapesten olyan hely (zárt, vagy ahol a rendőrök is elnézik), ahol apukámmal gyakorolhatnánk úgy a vezetést ha még nincs jogsim?

Figyelt kérdés
(Most járok autósiskolába, de nem ártana egy kis plusz gyakorlás)
2010. máj. 27. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Menjetek ki egy városszéli Tesco vagy Praktiker parkolójába délelőtt. Ott nem sok embert zavarsz...
2010. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesco parkolót még délelőtt sem javasolnék, olyankor is nagy a forgalom. Ha nincs kiállítás a BNV területen, akkor mellette a parkolóban lehet gyakorolni.
2010. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaja, nyugodtan keress kevésbé forgalmas helyeket, nekünk se volt belőle gond. Parkoló, erdőszél, ilyesmi.


Ha nagyon ragaszkodsz a legalitáshoz, akkor a hungaroringre be lehet fizetni, és azt csinálsz bent, amit akarsz (kb. 5000 volt pár éve, mi motorozni mentünk be, száguldozni, de nyilván vezetni tanulni is lehetett volna)

2010. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsónak: köszi ez jó ötlet, bár a ring elég messze van, meg gondolom ezt nem minden héten lehet megjátszani. igazából a legalitás csak azért fontos, mert nem lenne jó móka ha apám jogsija ugrana miattam
2010. máj. 27. 23:22
 5/5 anonim válasza:
tesco parkolókat meg ilyen helyeket nem nagyon javaslok. Nálunk a családban már volt ebből gond nem egyszer ezért nem mentem én már erdő szél meg parkolókba gyakorolni.......
2010. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!