Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen megkülönböztető jelzést...

Milyen megkülönböztető jelzést használnak Magyarországon a friss jogsival rendelkező autóvezetők?

Figyelt kérdés
Romániában egy felkiáltójelet kell viselni az első-hátsó szélvédőkön 1 évig.
2010. máj. 26. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
nem kötelező semmit használni néhányan kitesznek egy T betűt de szerintem csak azt érik el hogy ugyanúgy szétszivatják majd őket mint oktatáson
2010. máj. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
a "T" betűt azért szokták kirakni, mert így nem dudálják le őket az útról, hanem valamelyest toleránsabbak, lévén, hogy friss a jogsi, most szerzi a rutint.
2010. máj. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De csak 6 hónapig szabad kint lennie a T-nek, utána bűntetés jár érte, ha jól tudom.
2010. máj. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Onnan lehet felismerni őket, hogy 200-al mennek fóúton és hátulról kezdenek előzni egy 10 kocsiból álló oszlopot.
2010. máj. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Motorhangot.

Ha valaki kegyetlenül falábú, az vagy zöldfülű, vagy nő.

2010. máj. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
"T" betűt szoktak kitenni, de ez a 6 hónap utáni büntetés hülyeség. De tényleg ajánlatos kitenni a "T" betűt ha te magad is úgy érzed, hogy még nem megy a vezetés. Mert ha mást nem, legalább a piros lámpánál nem állnak rád, és nem lesz az, hogy azon fogsz remegni, nehogy rágurulj a mögötted levőre.
2010. máj. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. máj. 27. 07:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Ciki nem ciki én is kirakom a T betűt. Remélem az csak hülyeség h 6 hónapig lehet kint.. Mert amíg én nem érzem biztosnak magam addig kint akarom hagyni! És nem azért, hogy ne dudáljanak le, hanem hogy figyelmeztessem a többieket, csinálhatok még olyan dolgot amit egy tapasztalt sofőr nem.
2010. máj. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Hát a forgalmi vizsgán ha nem tudsz dinamikus vezetni,forgalommal együtt haladni át sem engednek,tehát fölösleges a T betű,mert tudsz együtt haladni a forgalommal,az meg más kérdés hogy te esetleg betartod még a sebességhatárokat,mások pedig szeretnének városban is 50nél jóval többel menni.
2010. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A friss jogsival rendelkezők kék villogót és szirénát használnak.
2010. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!