Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy támogatja a TB az utazást...

Hogy támogatja a TB az utazást, ha gyerekről van szó?

Figyelt kérdés
A szitu a következő: fiamat a megyeszékhelyre kell majd vinnem naponta. Van mellette még egy 2 éves gyerekem is. Tehát napi négyszer kell buszoznunk, de ebből csak kétszer van velem a kezelt gyerek (reggel beviszem őket, hazajövök a kicsivel, délután beutazok a nagyért a kicsivel, majd mindannyian buszozunk haza) A tapasztalat azt mutatja, hogy a TB kb másfél hónappal azután fizet, hogy leadtam az utazási papírokat. Nekem 1 hónapra 30ezerbe kerülne az utazás. Akkor ennek csak a felét fizeti, mert akkor utazik velem a kezelt gyerekem? A másik, hogy bérletet olcsóbb lenne vennem. De ezt akkor támogatja a TB? Vagy valami egyéb kedvezmény, amit igénybe vehetnék? Kérem, valaki segítsen!!!
2008. okt. 15. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanezt intéztem egész nap értelmi fogyatékos nővérem gyógykezelése érdekében. Holnap megint kell mennem, közlekedési támogatásnak hívják és azt hiszem az Önkormányzat megelőlegezi. Ha írsz privit, délután megosztom veled az információkat, vagy felteszem az oldalra!
2008. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Írtam privátot.
2008. okt. 16. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!