Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Debrecenbe kell eljussak a...

Diha kérdése:

Debrecenbe kell eljussak a NAV-hoz hol tudok parkolni a Faraktar utca kornyeken?

Figyelt kérdés
Megneztem a terkepet es elegge komplikalt a kozlekedes abban a zonaban. Nem vagyok debreceni jol jonne a segitseg. Koszonom!

2016. nov. 10. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon el is van dugva, ráadásul túl van szabályozva a környék utcáinak a forgalma. Az Alkotmány utcában nem igen tudsz megállni, esetleg a felüljáró alatt tudsz parkolni, de az (is) folyton tele van.
2016. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én itt lakom, a felüljáró alatti parkolók mellet. Találsz helyet a parkolóban, de lehet, várnod kell pár percet. Arra azért jó lenne, ha figyelnél parkoláskor, hova állsz. Előszeretettel elállják a figyelmetlenebb, nemtörődöm sofőrök a 39-41 szám előtti utat, a garázsokhoz, illetve a mentőnek is az útját, ha épp úgy adódik. Nem azt mondom, hogy Te is ilyen vagy, csak hogy figyelj, hova állsz. :)


Egyébként nem olyan vészes, ha nem ismered a környéket a GPS elvisz. Ha nem használsz GPS-t, ez az egyik lehetséges útvonal:

[link]


Ez a másik:

[link]


A kereszteződések képeit nézd meg a térképen, nem fogsz eltévedni, nem olyan bonyolult. :)

2016. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

#2 -es vagyok. :)


És ha nem félsz kb. 250m gyaloglástól, itt is tudsz parkolni. Itt szinte mindig van hely, és a hátralévő távot meg kb 4-5 perc alatt kényelemesen letudod. ;)

2016. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Még mindig a #2-es vagyok, ezuttal itt a link is:

[link]

2016. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!