Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rendszám nélkül fizetős...

Rendszám nélkül fizetős helyen parkolni?

Figyelt kérdés
Amíg a külföldi autómat forgalomba helyezem, addig az 1-2 napig parkolnék vele fizetős helyen. Az lenne a kérdésem, hogy egyáltalán ott hagyhatom-e az autót rendszám nélkül? És, ha igen, akkor kell parkolójegyet vennem?
2016. nov. 9. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg 10 napig tárolhatod a hatósági jelzéssel nem rendelkező járművet közterületen, de a parkolási díjat fizetni kell!
2016. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Elvileg 10 napig tárolhatod" Igen elvileg, de mivel nem tudod igazolni hitelt érdemlően így gyakorlatilag 2 nap múlva elszállítják trélellel, a költségeket meg te fizeted!

De fizetős helyről, ha ráadásul ott hagytad szerintem 2 óra múlva elszállítják, én nem tenném!

2016. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eseteg egy megoldást tudok, de azt se fizetős helyen hagyva.

Le kell ponyvázni az autót, körbe akkor nem viszik el, amennyiben nem képez forgalmi akadályt.

2016. nov. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En csak azt nem ertem miert akarod levenni a rendszamot. Hagyd rajta addig, amig at nem irod. Export rendszam?
2016. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!