Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha a taxis...

Mit lehet tenni ha a taxis kerülő úton visz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hívok egy taxi-t, A-ból B-be szeretnék eljutni. Miután beülök elindulunk, és egy idő után feltűnik, hogy a taxis direkt egy hosszabb utat választott. Mit lehet tenni?


Nemrég előfordult velem, nem akartam problémázni, mivel céges pénzből ment és nem is siettem, de mit lehet tenni ilyenkor?


2016. máj. 12. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Jól nyakon vágod! :D
2016. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Használj ubert,szarni a taxisok fejére.
2016. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Ne ülj taxiba soha többet. Pusztuljanak.
2016. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Pusztuljon az összes férgese. Tudom csúnya ezt mondani, mert nekik ez a munkájuk, de mind addig szidni fogom őket amíg nem tudnak rendes körülmények közt közlekedni az úttesten. Utálom az összest. Ma sem adta meg az elsőbbséget nekem a zebrán, mint gyalogos. De hát mire is számítsak egy taxistól.
2016. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha rendelt taxi volt, akkor a diszpécsert felhívod, és jelzed, hogy nem voltál elégedett, vizsgálják ki. Normális taxis cég az ilyet ejti, mert átmennek miattuk a kliensek más társasághoz.

A BKK-nál is jelentheted. Kérj egy nyugtát, és az utat is írasd bele, abból kiderül, volt-e turpisság.

2016. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Szépen szólsz, hogy mégis mért arra mente. :D
2016. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
29%

Én is azt mondom térj át az über-re!


A fővárosban szinte kötelezően hozzák a bunkó vezetési stílust, mintha erre lenne egy külön iskola taxisoknak!


Az árképzésük is vicc, nagyon ritkán taxizom, múltkor szükségem lett volna egy fuvarra és az egyik ilyen nagy cég honlapján a kalkulátorral kiszámoltam, hogy 30km-es utat valami 25 ezer forintért tettek volna meg.


Ja és ez a hivatalos ár volt, nem a kapzsi sofőr féle árlista szerint. Szóval gyanítom ennél csak több lett volna.


Ráadásul még itt van ez a minden kedden lezárjuk a várost mert duzzogunk, hogy van konkurenciánk, ez egyenesen vicc!


A boltok nem tüntetnek, hogy ott vannak a webshop-ok aminek nem kell alkalmazott, üzlethelyiség stb...

Az éttermek nem tüntetnek, hogy ott vannak az ételfutárok, akiknél nem kell pincért üzlethelyiséget fenntartani.


A proli taxisok meg lehúzni tudnak, meg hőbörögni, meg übereseket verni, remélem, hogy kihal ez a szakma!

2016. máj. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én már megkérdeztem, régebben, hogy nem lenne arrafelé rövidebb?

De megmagyarázta, hogy az út ugyan rövidebb lenne, de hosszabb időbe kerülne, mert éppen aznap látta, hogy valami útépítés van az egyik utcában. És voltam elég kiváncsi, később megnéztem, és tényleg.


Szerintem érdemes megbeszélni, akkor és ott.

2016. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!