Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pilóta szeretnék lenni kiskoro...

Pilóta szeretnék lenni kiskorom óta milyen gimnáziumba menjek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem két fillér a pilóta képzés ezért gondoltam hogy elmennék valamilyen szakképzős gimibe hogy bele tanuljak vmibe és így tudnám magam is finanszírozni az egyetemi költségeket szóval milyen szakképző lenne jó nekem amit még később is tudok hasznosítani ha esetleg pilóta lennék. Jegyeim 3,8 és 4,3 között vannak és jövőre felvételiznék

2016. márc. 29. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából itt még mindegy, később műszaki pálya jó kezdés.
2016. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mehetsz szakközépbe meg gimibe is mindegy mert úgy is akadémián vagy pilóta suliban tanítják meg azt a mi a repüléshez szükséges. egyetemen tudtommal nem tanítják a repülést ezt csak erre szakosodott iskolákban,akadémiákban tudod megszerezni a szükséges szakszolgálati engedélyeket kb 30milla a képzés magyaroszágon debrecenbe a pharma flightban képeznek.
2016. márc. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!