Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Busz navigáció?

Busz navigáció?

Figyelt kérdés
Szeretném a segítségetek kérni! Busz vezető vagyok,és sokat járok B.p.-re busszal.Sajnos nekem csak autós navigációs programom van,és az bevitt már egy párszor a "sürülyébe"(súlykorlátozás,méret korlátozás,stb.)Keresek olyan navigációs programot mely buszokra lett tervezve,és ha lehet magyar nyelvű,és offline.Köszönöm előre is a segítségetek!

#busz #navigáció?
2016. márc. 14. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor neked az IGO PRIMO-ra van szükséged. ebben be lehet állítami a jármű méreteit, és súlyát. Persze ez sem 100 százalékos, de azért elég jól el lehet vele találni. Én európában kamionozom, évek óta ezt használom. Létezik Windows CE, és androidos változatban is.
2016. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
IGO Primt használok,és tényleg nem 100%-os! Úgy bevitt a 3.5 tonnás utcába hogy csak na! Nem az a baj,hogy nem jó,hanem az hogy úgy tervez és ha odaérsz már nincs vissza út!
2016. márc. 15. 07:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!