Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Holnap forgalmi vizsgazok B...

Holnap forgalmi vizsgazok B kategoriabol, valaki tuti tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok holnap vizsgázok Kecskeméten es nagyon izgulok.. 2 hete vizsgaztam elsonek es meg buktam a vegen "atmentél a zaro vonalon" cimszo alatt a 47. percben. Onbizalmam azota is nulla de mindenki szerint tokeletesen megyek a varosban es az oktatom is mondta mar szazszor hogy minden jo csak ne izguljak.. es hat holnap lesz a masodik remelem az utolso is mert szeretnek minel hamarabb tul lenni rajta es szuksegem van a jogsira nagyon..

2015. nov. 16. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Vizsgán nem illik olyan hülyeséget csinálni, hogy átmész a záróvonalon.

Ez egyértelmű figyelmetlenség, amiért jogosan buktatnak, "közlekedési szabályt sértett".

Ettől azonban még nem kell parázni, ha valóban csak ennyi volt a hibád, ez napi szinten megtörténik sok jogosítvánnyal vezetővel, de tudomásul kell venni, hogy a vizsgán minden szabályt be kell tartani, és úgy levezetni azt az 50 percet.

Sok függ a vizsgabiztostól is van, aki szigorú, a másik meg elnézőbb, de mindig próbálj legjobb tudásod szerint cselekedni, s ha hibázol, is ne azon rágódj, az már elmúlt az előtted álló feladatra koncentrálj.

Tökéletesen vezetni nem lehet, legfeljebb jól, de abba a szabálytalanság már nem fér bele a vizsgán, az egy olyan felmérő, ahol megkövetelik a szabályos közlekedést még akkor is, ha az nem tűnik ésszerűnek (pl. kerékpáros mögötti lassú menet, ha 200 méteres záróvonal miatt biztonságosan nem előzhető)

2015. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi!!!☺
2015. nov. 16. 17:42
 3/5 anonim válasza:
Sikerült? :)
2015. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1 hiba pontal sikerult!!!!! :DDD
2015. nov. 18. 21:43
 5/5 anonim válasza:
Annakidején engem is hasonló indokkal buktattak meg.Azt állította a vizsgabiztos,hogy rámentem a zárovonalra,holott olyan 40 centire lehettem tőle.Nem tudtam mit csinlni,ha ő igy gondolja,hiába erősködöm.Következőre sikerült..
2016. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!