Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Műegyetem környékén hol...

A Műegyetem környékén hol lehet parkolni?

Figyelt kérdés

Diplomaosztóra megyünk, de nem ismerjük Budapestet. Hol van a közelben egy olyan parkoló, ahol nagy valószínűséggel helyünk is lesz és gyalog könnyen megközelíthető távolságra is van az egyetemtől?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. szept. 12. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az egyetem előtt a rakparton sok parkolóhely van.de az egyetemmel szemben,a híd másik oldalán is van egy nagy parkoló.
2008. szept. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
pont a diplomaosztó miatt azt javasolom, hogy inkább sehol. rakjátok inkább le a kocsit, és menjetek be tömegközlekedéssel, mert az agyatokat fogjátok elhajigálni, mind oda-, mind visszaúton a dugóban.
2008. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Itthon is felmerült, hogy vonattal megyünk, de majdnem dupla annyiba kerülne a vonatjegy, mint a benzin.
2008. szept. 12. 14:09
 4/5 anonim válasza:
100%

Két helyet ajánlok:

-a k épület(a főépület) előtt, vagy kicsit onnan a Petőfi híd felé

-az e épület és a goldmann menza közötti útszakaszon(nézd meg térképen!). kicsit távol van a központi épülettől, de ott szokott hely lenni.

2008. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szia!


Tudtommal az R épület előtt (ez lenn van a Műegyetem rakpart és az Egry József utca sarkán) ingyenes a parkolás, és kb. 3 perc gyalog a K épület, ahol nagy valószínűséggel a diplomaosztó lesz.


A másik lehetőség a Magyar Tudósok körútja, ahol viszont 100%, hogy ingyenes a parkolás, viszont onnan kb. 10 perc gyalog a K épület.


Amúgy a campus környékén szinte bárhol meg lehet állni, csak legfeljebb pénzbe kerül. (270 Ft/óra)

2008. szept. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!