Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol tudnék ott parkolni?

Hol tudnék ott parkolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! gimibol viszek at két végzős osztályt szalagavatora a stefania palotaba egy turistabusszal..tudok valahol ott parkolni vele? vagy csak megallok, kirakom oket es keresek egy helyet valahol ott a kornyeken? koszonom elore is a segitseget
2015. nov. 4. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Megállsz, kirakod az osztályokat, majd dobsz egy jobbost és a felvonulási téren beállsz a többi busz közé. Az egész nincs egy kilométer, ha akarsz még vissza is sétálhatsz hozzájuk. Amikor legutóbb ott voltam a bejárat a Zichy Géza utcáról nyílt, oda esélytelen busszal bemenni. Cserébe az Ajtósin van hely megállni 2-3 percre, és az utcánál pont van egy gyalogátkelő.

[link]

Itt van a buszparkoló:

[link]

2015. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kköszönöm...a felvonulásit sejtettem hogy ott kene megallnom utana ha ott nem lehet..de igy hirtelen nem is sejtettem hogy ilyen kozel vannak egymashoz :D hat igen :/ ..azert oda egy haromtengelyes bovaval necces lenne ..koszonom szepen a segitseget uram! ...
2015. nov. 5. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!