Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » C kategóriás jogsi letétele...

C kategóriás jogsi letétele munka mellett lehetséges?

Figyelt kérdés
Csak sima C, nem C+E!
2015. szept. 9. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
persze
2015. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?????


Az elmélet az adott, de ott sem kell mindig ott lenned, a vizsga időpont az már más.


A gyakorlatot meg megbeszéled a gyakorlati oktatóval, és a vizsga időpontja lehet esetleg bizonytalan.


Ha pasi vagy, akkor semmi gond, ha csajszi, akkor valszeg párszor szívatnak, (mint anno engem) de ne hagyd magad, nem a 12. században élünk!


Sok sikert a vizsgákhoz!

2015. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lupara ***** válasza:
Amennyiben jelenlegi munkahelyed foglalkoztat majd tehergépkocsivezetőként,hihető válasz a "persze".Ha cégednek nem érdeke,hogy "C"kategóriás jogositványod legyen,mondhat nemet a kérésedre,és jó esélyel mond is.Esetleg ha arra irányult a kérdésed,hogy "birod"-e a tanfolyamot munkával együtt,én is azt mondom,igen.
2015. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha cégednek nem érdeke,hogy "C"kategóriás jogositványod legyen,mondhat nemet a kérésedre,és jó esélyel mond is"


Nem feltétlen kell tudnia a mostani munkahelynek, hogy hova mész, vagy hova kéretőzől el. Csak az "igazolást" kell valahogy megoldani.


De ahogy fentebb írtam, csak a vizsga időpont ami adott.

A többit meg lehet oldani.


Tanulásbelileg nem egy nagy kunszt, tehát nem fog a munkád rovására menni vagy fordítva.

2015. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 10. 16:39
 6/6 anonim válasza:

Régi kérdés, de én is ezen agyalok, hogy hogyan csináljam.

Csak nekem a munkám egy katasztrófa. Lenyomok egy 12 órás nappalt, másnap egy 12 órás éjjelt. 3. nap délután 2ig alszom az éjszakából hazaérve, utána nem vagyok képes semmire, csak nézek magam elé. 4. nap egy pihenő, és kezdődik előről.

Nem véletlen akarok a teherautózásba menekülni.


Lelépni nem lehet, cserélni kell valakivel, aki szintén ebben a remek beosztásban van.

Lehet itt a munkanélküliség lesz a megoldás :(

2022. dec. 5. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!