Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionsofőrök színlátás...

Kamionsofőrök színlátás tesztje csak az Ishihara könyvből van?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor abból kb. mennyi ábrát kérdez az orvos?
2015. aug. 30. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a Ishihara? :) Nekem nem is volt ilyen tesztem. :)
2015. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak dokik - "jobb" autósiskola tud ajánlani ilyet - annyi idő alatt adja meg a papírodat, ameddig ezt a választ írom.
2015. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
első válaszolónak: egy olyan könyv amiben van sok kis színes pötty ami kiad vmilyen betűt vagy számot vagy vmilyen figurát, és ezzel szűrik ki a színtévesztést, mivel a színtévesztők vagy teljesen mást látnak, vagy esetleg nem látnak semmit
2015. aug. 31. 05:25
 4/9 A kérdező kommentje:
második válaszolónak: pontosan mit takar az, hogy "jobb" autós iskola? nem kell ezért egy csomót fizetni a dokinak? az az autós iskola nem tud ilyet ajánlani ahol a jogsit csinálom?
2015. aug. 31. 05:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Az első vagyok:

Tudom mi az a könyv, csak vicc akart lenni. EGyébként meg nem az iskolától függ. Ugyan ahhoz a háziorvoshoz kell menned, mint a B jogsinál.

2015. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De akkor mi ez, hogy "jobb" autós iskolák tudnak ilyet ajánlani?
2015. aug. 31. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazából azt nem értem én sem. Gondolom ismered a saját háziorvosod. Bemész, mondod, hogy kell egy II.-es orvosi, fizetsz és kész. :)

Nekem pont akkor ment nyugdíjba a dokim, úgyhogy már az újhoz kellett mennem. Nála is kb. annyi volt, hogy vérnyomás mérés, meg a falon a számokat el kellett olvasnom.

2015. szept. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
huhh, hát jó lenne ha nekem is csak ennyi lenne, mert engem pont az hátráltat, hogy színtévesztő vagyok és emiatt nem merek elmenni a háziorvoshoz, mert nem akarom hogy az legyen: "na ez is bliccelni akart" szóval érted, pedig már a pénz is megvan a teljes jogsira, meg a többi vizsgára is sztem, de már az orvosnál fennakadtam :) pedig ismerem annyira magamat, mivel tudom hogy van egy ilyen betegségem sokkal jobban odafigyelnék mindenre, tehát mindenképp megpróbálnám vhogy kompenzálni ezt
2015. szept. 1. 18:18
 9/9 A kérdező kommentje:
a megfigyelő képességem viszont sztem jobb mint egy átlag emberé pl. a legkisebb mozgást, a legkisebb fényváltozást már messziről észreveszem legyen akár éjjel akár nappal, tudom hogy ez nem mindenre elég de legalább a balesetek elkerülésének esélyét kicsit növelem
2015. szept. 1. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!