Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Siófokon hol lehet ingyenesen...

Siófokon hol lehet ingyenesen hosszabb időre (5-6 nap) parkolni?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy az Önkormányzat meg akarta szüntetni a fizetős parkolást az Aranyparton április végén, de Siófok honlapján nem találtam erről információt.

Ha esetleg mégsem született meg a rendelet, akkor tudnátok valami alternatívát ajánlani, ahol éjszakára is maradhat a kocsi?

Köszi


2015. júl. 13. 09:20
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Idei hírt olvastál? Mert pár éve egyszer bevezették, aztán a következő évre megszüntették.
2015. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kikötő zsilipnél van egy nagyobb parkoló, a Baross híd előtt lekanyaordsz a Mártírok útjára, utána Krúdy sétány.

Ez elég közel van, és egy jó séta a Petőfi sétányon keresztül.

Vagy a Petőfi/Beszédes sétányon elkezdesz araszolni, és valamelyik kis utcában lerakod az autót.

Esetleg a vasút soron, ott se hiszem hogy bántanák.

Ha messzebb is megfelel, a stadion környékén is sok a parkoló, ott van mellette egy kiskocsma murvás parkolóval.

Én inkább azt mondom hogy valami kisutcában rakd le, vagy ha van lehetőség, a strandbejárattal szembeni utca (asszem Kinizsi Pál) egymással szemben van 2 őrzött parkoló, az a tuti.

Mikor jönnél? Talán tudok neked helyet szorítani.

2015. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
esetleg még a Mc donalds parkolo
2015. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!