Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten jó, viszonylag...

Budapesten jó, viszonylag olcsó autósiskola?

Figyelt kérdés
Ősz végéig szeretném letenni a jogsit. A Csigavért néztem elég olcsónak, viszont nem sok jót hallottam/olvastam róluk. Olyan helyet keresek, ahol az elméletet is normálisan, érthetően elmagyarázzák, és az oktatók türelmesek, segítőkészek. Mit ajánlotok?
2015. júl. 12. 09:52
 1/2 anonim válasza:

Szia,


én tavaly végeztem itt: [link] minden meglett elsőre, és nem adtam senkinek plusz pénzt, szóval kb 130 ezernél megállt a dolog.

2015. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én idén március közepén kezdtem a kresz-t az Auto-plusz iskolánál ( [link] )


A kresz 7 egymást követő nap délután volt, az elsősegély szintén 1 délután.


Korrektek, élvezetesek az órák, mindenről tájékoztatnak, hogy mi mennyibe fog kerülni, s tényleg annyit kell fizetni. Nagy előny volt számomra, hogy nem egyszerre, hanem részletekben kell fizetned.


Ha a forgalmi is sikerül és nem kell vennem plusz órákat, akkor könyvvel együtt 155ezerből kijön.

A gyakorlati oktatóm jó fej,TÜRELMES, az órák jó hangulatban telnek, s ami fontos, hogy nem csalnak le az órákból 5 percet sem. Nem az oktató egyéb dolgait intézzük vezetés alatt (mint ahogy sok fórumon olvastam), hanem tényleg vezetünk. Ha kérdezel, válaszol, rád szól ha baromságot csinálsz és elmondja, miért! Sőt, a manővert is elmondja, hogy mit miért úgy, ahogy.


Eleinte én is a csigát néztem ki, de annyi rosszat olvastam róla, hogy akkor kezdtem olyat keresni, ami közel van a munkahelyhez és jó is.


Én június végére akartam jogsit (április végén volt az első vezetési óra),de mivel nem tudtam akármikor menni, csak munka után vagy hétvégén, így hosszadalmasabb.

2015. júl. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!