Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol találok Székesfehérváron...

Hol találok Székesfehérváron olyan forgalommentes helyet, ahol lehet gyakorolni a rutin vizsgára?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Ha neked megéri, hogy elkap a zsaru és eltiltanak egy időre...

...

Tényleg nem ajánlom, anno én is így voltam (3éve) amikor vezetni jártam, kéne még gyakorolni, merre, hol...

Inkább vegyél még 2-3 órát az oktatódtól, mert baromira nem érné meg ha elkapnak, se annak aki melletted ül, se neked...

Plusz amíg nem vizsgázol le nincs értelme másik autót vezetned az oktató autón kívül, máshol fognak a fékek, kuplung, más a kocsi hossza, szélessége, stb, egy tanuló vezetőnél ezek a dolgok sokat számítanak.

Meg eleve nem Fehérváron gyakorolnék, a bevásárló kp-ok parkolóit figyelek, járőröznek arra a mozgássérült parkolások miatt.

Agárd, Gárdony, Velence, tóparton vannak parkolók, nagyok, üresek, de sajna arra is sokszor járőröznek, főleg hogy jön a jó idő.

Lelked látja...

2010. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megcsinálnám a jogsit átmennék valahogy majd ha megvan akkor gyakorolhatod a dolgokat úgy ,hogy egy tapasztalt sofőr ül melletted és segít magyaráz...
2010. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Emlékeim szerint régebben a Comenius iskola udvarában volt valamiféle rutinpálya, ha nem is hivatalos, de emelkedővel ( kézifékes induláshoz ), meg minden egyébbel.


Körülbelül három éve még lazán be tudtunk menni kocsival gyakorolgatni, nem szólt a kutya sem, most nem tudom, hogy mi a helyzet, próba szerencse. :)

2010. márc. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vidi stadionnál van egy pálya ,illetve kinz az auchannál a parkolókban hétvégén ,elméletileg a yardok egyik helyen sem büntethetnek
2010. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!