Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A dacia logan mcv kormánya...

Marci700 kérdése:

A dacia logan mcv kormánya tényleg 2-3 év alatt rommá kopik?

Figyelt kérdés

2015. jún. 5. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Honnan szedted ezt a h.lyeséget?!
2015. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
3 éves dacia 80e km-el? kereskedésben
2015. jún. 5. 17:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem kopik rommá - max ha valami taknyos kezű földműves vezeti vizes melóskesztyűben (irónia on).
2015. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja 3éves dacia mcv, kereskedésben 80ezer km... Lehet, hogy inkább 380ezer km.
2015. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz melós kezű, csak savas izzadtság. Vannak izzadós tenyerű managerek is, láttam már ilyen kéz alatt 150e km-en fényesre kopott gumírozott kormányt.
2015. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
háááát? én is inkább a 380-e km-re saccoltam. ezért nem vettem meg
2015. jún. 5. 18:06
 7/13 Koaxk Ábel ***** válasza:
3 év alatt semmilyen autónak nem kopik rommá a kormánya ez tuti, az én BMW-mbe 100 ezer km van, de újszerű a kormány, előtte az Audi-t úgy adtam el, hogy 240 ezer volt benne, és annak is még szépnek mondható volt a kormánya.
2015. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igen. de azért a dáciát nem lehet összehasonlitani ezen márkákkal....azóta néztem másikat is elvileg 110e km-el az is rondán foszlott kormánnyal...vagy csak pont bevonzom az /átbaszós/ autókat
2015. jún. 5. 18:58
 9/13 Koaxk Ábel ***** válasza:

Mint írtam semmilyen autónál nem foszlik szét ennyi időn belül, nem véletlenül ezt szokták nézni a legtöbben.


Oké, hogy én prémium márkákat írtam, de ezeknél se találtak ki csodát, ami kopik az kopik.


Volt korábban nem prémium autóm is, azokkal is ugyanez volt a tapasztalatom.

2015. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha kopott, akkor a kormányt még a drágább autókban is elég olcsón ki lehet cserélni és b*szh*tják a kormány alapján állapotot felmérni próbálók. A pedálok, belső műanyagok, szinte az egész beltér elég olcsón cserélhető majdnem mindegyik autóban ahhoz, hogy megérje a csere. A bőrülések felújíthatók, a szövetek meg olcsók.

Aki nem bírja leinformálni az autót, vagy sajnálja a pénzt a telefonálgatásra, információszerzésre, annak biztonságosabb maradni a réginél és azt javíttatni.

És igenis a puha gumis kormányok szétkopnak valós 100-150e km alatt, volt szerencsém mindenféle sok céges autóhoz, amiket új koruktól ismertem és láttam. A BéeMWédben valszeg kemény műanyag kormány van, azért nem kopik szét, igen, ahhoz is volt szerencsém. Amelyik autóban igazán minőségi, gyári bőr kormány van (és nem volt még újrabőröztetve, ami sokszor olyan profi, hogy észre se veszik), akkor az is bír 200ezret, de a rosszabb bőrkormányokon is viszonylag hamar megmutatkozik a használat.

2015. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!