Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen autóval kéne járnia...

Milyen autóval kéne járnia egy 23 éves lánynak? Aki nagyon jól néz ki, jólöltözött, tanul és emellett dolgozik (nem qrva)

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 17:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Olyannal, amit megengedhet magának és a használat módjának is megfelel.
2015. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az előttem leírthoz hozzátennék még annyit : ami tetszik neki. Ezek együtt tökéletes autóvá állnak össze :D
2015. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Mi az hogy kéne? Miért te felsőbbrendűnek érzed magad bárkinél?
2015. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerény is lehetsz. Toyota Yaris, tipikusan az ilyen nőnek való autó. Vagy ha az eszedet akarod hangsúlyozni, akkor Toyota IQ (érted a poént). Ha meggondolnád magadat és mégis szeretnéd, hogy kitartott ordasnagyqrvának nézzenek, akkor vegyél egy Mercedes SLK-t, vagy 5-ös BMW-t, Audi A4-et (vagy hasonlót).
2015. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen olyan, amelyik színben passzol a hajához, sminkjéhez és a telefonjához.
2015. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem amilyet szeret, meg tud fizetni és lehetnek egyéb fontos szempontok is.

Ha gazdag lennék hasonló paraméterekkel, s jól is tudnék vezetni, tuti valami határozott kinézetű terepjáróval járnék, az poénos lenne :) Sose lesz olyanom, mert sokat eszik, többnyire feleslegesen de az tetszik a legjobban :)

Az kicsit sem érdekelne, hogy ki szerint mivel kéne járnom. Ha már én veszem, az én igényeimnek feleljen meg s azok közt nem szerepel az, hogy mások helyeslően bólogassanak a választásomra.

Ha az adott lánynak ez fontos, akkor nem tudom, mit tegyen, mit várnak el manapság az emberek az ilyen lányoktól.

2015. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

" Aki nagyon jól néz ki, jólöltözött, tanul és emellett dolgozik"

Még szerencse,hogy ilyen szerény vagy!Az ilyen szerény lányokhoz meg leginkább egy Porsche Panamera vagy valami Bentley illik a legjobban!Abból a pénzből amit olaszban összeszo ptál telni is fog rá!

2015. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Abszolut nem tartom magam felsobbrendunek, normalis ember vagyok. De termeszettol azt kaptam, h magas vagyok, vekony, nem ragyas az arcom, kitunok az atlag kozul. Nem oltozok kihivoan, nagyon visszafogottan es egyszeruen, de nem is tulsagosan trendi v plazacica v lotyogos tini stilusom van mint tobbnyire az en korosztalyombelieknek. Mas emberek mindig megbamulnak. Igen, es nem vagYok bekepzelt, ha ezzel valaki tamadni akarna. Azert tettem fel a kerdest, h ti mit gondoltok mi a norma? Nem akarom h netan az emberek a megszokott eloiteletek miatt qrvanak nezzenek, vagy gazdag szulok csemetejenek v eltartottnak, ha talan jobb autom van. De konzervdoboz autobol se szeretnek kiszallni, h majd az embereknek ez is feltunjon, h "nezzd mar azt a csajt milyen gaz verdaja van" es hallgassam a beszolasaikat. Mert se igy, se ugy nem jo.. Mindig mindenki pofazik! Mi lenne az optimalis auto?
2015. máj. 25. 17:52
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy járjál busszal, de azzal meg qrva nehéz parkolni. :-))
2015. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én már írtam. Ismerek egy nyugdíjas orvos házaspárt, Toyota Yarisuk van (pedig inkább fiatalos autó). Ha nekik megfelel, neked is meg fog. Nem fognak nagyzolónak tartani, de lenézni sem. Vagy Priust, vagy Aurist. Ezek már kicsit már menőzősek is, csak szereltess bele bármelyiket is veszed, egy jó lopásvédelmet.
2015. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!