Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kerékpár felújitás?

Kerékpár felújitás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég az az ötletem támadt hogy felújítsam kerékpárom.Amit tudni kell róla:Ez lehet hülyén fog hangzani de egy Teszkós Mountain-Bike.7évig nyúztam,és nagyobb hibája nem volt,de már unom külsejét,képességeit,ezért tuningolnám fel.A tuning a következő:,fékek,kerekek(+gumi külső belső) egysebességessé tenni,vázat lefujni,új sárhányókat venni.Itt az a kérdés hogy ez mennyibe fájna nekem,illetve hogy még esetlegesen mivel lehet túrbózni eme szépséget?



2015. máj. 17. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Tárcsafék, agydinamó, másik ülés, kormány stb.
2015. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Fly ***** válasza:

Tárcsafék nem igazán... Egyrészt nem biztos, hogy van rajta szem, másrészt az meg főleg kérdéses, hogy a váz bítja-e a fellépő erőhatásokat. Mellesleg egy jó tárcsa többe kerül, mint az egész kerékpár. Inkább valami jó V fék kellene rá, pl. a Shimano BR-M 422, alu fékkarokkal.

Lehet még pl. Klipszes/SPD pedál, masszív csomagtartó, igény szerint kulacstartók, kormányszarvak...

2015. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!