Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Angyal István jó vezetés oktató?

Angyal István jó vezetés oktató?

Figyelt kérdés
Nemsokára hozzá fogok menni gyakorlati oktatásra, de azért kíváncsi lennék h milyen véleményen vannak akik nála tanultak vezetni. Rem jön vmi válasz mert tálaltam róla kérdést, csak válasz nem érkezett rá.

2015. máj. 8. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki az.
2015. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy nem függ a tanártól a dolog, de nagyrészt rajtad függ, hogy hogy oldod meg a helyzeteket.. Ha van egy kis eszed, és ismered a kocsit meg van benned egy kis kraft is, akkor semmi bajod nem lesz. Mondani szokás, hogy rossz tanár nincs, csak rossz tanítvány. Ez a mondás most is igaz ;)
2015. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia ! én most fogok nála kezdeni :) sikeresen befejeztétek együtt a gyakorlatot? milyen tapasztalatokat szereztél, rendszeresen lehet nála időpontot kapni? Mennyire rugalmas , kellett plusz órákat venni vagy meglett az 580 km 29 óra alatt ? :)
2015. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ugyan megkésve válaszolok, de még aktuális lehet a kérdés másnak is. Ugye én nála tanultam. Időpont szempontból, vártam rá majd 2 hónapot, de onnatól, hogy elkezdett oktatni, heti 2 alkalommal jártam. Össze vannak vonva az órái. Gondolom most is, de akkor legalább is így volt. Minden alkalom másfél órás volt. Nagyon Kedves, türelmes oktató, nem veri beléd a feszültséget. Még ha egy másik gyökér hibájából is kell akkorát satuzni, hogy majd kirepülünk a szélvédőn, akkor is higgadt marad. Nekem két ilyen volt, egyszer egy szőke pina miatt, egyszer meg egy taxis miatt, és nagyon jól kezelte a helyzetet. Nekem épp elég feszkó volt önmagában is a szituáció. Amikor én atletizáltam, akkor is mondta hogy semmi gond, majd elmagyarázta hogy legközelebb mit és hogyan. Figyelmzetet a rendszeres hibákra, hogy arra jobban figyeljek. Nekem pl a kanyarodás volt ilyen. Mindig kissebb ívben kanyarodtam mint kellet volna, odafigyel a tanulókra, és előre szólt az ilyeneknél. Végén csak megjegyeztem. :) Szóval csak ajánlani tudom. Sokat poénkodik, jól el lehet vele beszélgetni. A vizsgán elsőre átmentem, bár biztos ami biztos alapon vettem pár plusz órát, főleg hogy a vizsgára is várni kellett egy hónapot.


Remélem sok sikeres vizsgát tesznek még nála az új tanuló vezetők. :)

2016. aug. 17. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!