Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Győrben hol a legolcsóbb a...

Győrben hol a legolcsóbb a jogosítvány megszerzése?

Figyelt kérdés
aki itt tette le az utóbbi néhány évben vagy a közelmúltban vagy csak simán tud egy olcsó helyet az írja már be legyen szíves.
2015. ápr. 22. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha neked az olcsóság az elsődleges szempont, sanszos, hogy sokba kerül majd a jogosítványszerzés...

Az autósiskolák tandíjaiban területenként ritka a jelentős árkülönbség, sőt az már gyanús, ha egy iskola nagyon olcsónak hirdeti magát, az "apró betűs részt" nem reklámozzák .

Azt meg előre senki nem tudja neked megjósolni, hogy 30, 50, 60, vagy 100 óra gyakorlás kell a sikeres forgalmi vizsgához - főleg ezen múlik, hogy 150, 200, vagy 300 ezer lesz a végösszeg

2015. ápr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó hogy az az elsődleges szempont.mit gondolsz mi vagyok én milliárdos?2 éve gyüjtök rá. sok időt töltöttem szimulátorokon szóval gyakorlatilag tudok vezetni.papír kéne róla.
2015. ápr. 23. 00:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Vezetni szimulátoron nem lehet megtanulni szerintem, ahoz az kell, hogy kimenny egy igazi kocsival.

De mondom, ez az én véleményem, biztos van olyan szimulátor is, amin azért meg lehet az alapokat tanulni úgy ahogy, de szimulátoron nem fogod "érezni" az autót. :)

2015. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen de jobb mint a semmi.a pilóták is szimulátoron kezdik. a 28 óra kötelező meg szerintem bőven elég.aki azalatt nem jön bele annak talán el kéne gondolkodnia rajta hogy alkalmas e rá.
2015. ápr. 23. 22:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezzel a dumával majd állj elő az oktatódnál és a vizsgabiztosnál, és ha netalán a kötelező óraszámmal nem sikerül levizsgáznod, gondolkodj el...

Nem kell ahhoz szimulátor sem, ha valakinek nagyon jó érzéke van a vezetéshez, 30 órával levizsgázik, de azokkal sincs gond, akiknek ehhez több gyakorlás szükséges, de megvan bennük a megfelelő türelem , kitartás a tanuláshoz.

Abból lesz gond, ha valaki többet képzel magáról, mint amire valójában képes.

Szimulátoron sem repülőgépet, sem autót vezetni nem lehet megtanulni, repülősök profi szimulátorokat használnak a tanuláshoz, de azokon nem a repülést gyakorolják.

Az autós szimulátoroknak is lehet haszna, de lehet olyan is, amikor semmi értelme, de szimulátoron gyakorlás eredményeként senki ne akarja bemesélni, hogy tud autót vezetni.

Meg lehet tanulni az alapokat, nem kell hozzá szimulátor sem, csak egy jó oktató.

2015. ápr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én az autó szimulátor alatt nem a need for speed legújabb epizódját meg nem is a flatout féle hentelést értem.képzeld létezik olyan program is ami direkt erre lett kitalálva és bárki által vásárolható.még is mit gondolsz hol vagyunk a 90es években?manapság már van minden.pont ez ne lenne? a piacon már van medve,kecske és fa szimulátor is.és olyan is ami profin szimulál pc-re egy átlag autót, vezetést, forgalmat és közlekedést.
2015. ápr. 24. 22:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Szóval szimulátorra van pénz jogsira nincs?:D Csóri proli.
2015. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen a 3ezer forint valóban egyenrangú tétel 150-200ezerrel agyaskám.
2015. ápr. 26. 02:44
 9/10 A kérdező kommentje:
matek nagy erősséged lehet.de ennyi ésszel gondolom felsővezetőként tevékenykedsz,szóval szórd a csórizást a nép közé.
2015. ápr. 26. 02:46
 10/10 A kérdező kommentje:
arról nem is beszélve hogy ajándékba kaptam szóval totál fail.
2015. ápr. 26. 02:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!