Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha a Budapesti Liszt Ferenc...

Ha a Budapesti Liszt Ferenc reptéren van elég hely, ahoz, hogy egy Boeing 747-400-as gép le tudjon szállni, akkor eddig miért nem szállt le?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kb nyolc évvel ezelőtt az amik próbából leszálltak Ferihegyen vagy C 130-al, vagy C5-el..a C5-öst láttam a levegőben leszállás előtt közel a reptérhez.(Kőbánya felől közelített) félelmetes volt.
2015. ápr. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Még az AN-225 is volt Bp-en többször is. Azért nem jár erre 747-es, mert nincs akkora forgalom, hogy megérje ekkora repülőt küldeni ide.
2015. ápr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Szàllt már le ide, nem is egyszer. Sőt, a Cargolux viszonylag rendszeresen járt ide 747-essel egy időben - nem tudom, így van-e ma is, mert ezt a 2000-es évek elején tapasztaltam.
2015. ápr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!