Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a Debreceni...

Miért van az hogy a Debreceni elkerülőn Szürkével van kiírva az hogy nyíregyháza? És miért van 5km szalagkorlát felverve?

Figyelt kérdés
Múltkor a 4 es útról mentem nyíregyháza felé és ahogy felmentem a 3mas autópályára láttam kiirva halványan hogy nyíregyháza debrecen.. Nem soroltam be abba a sávba mert azt hittem azért van halványan kiirva mert bevisz az az út Debrecen belvárosába. Utánna nyomban elkezdődött egyszalagkorlát ami vagy 5 km hosszan megakadályoz abban hogy ki tudj menni a szélső sávba. Így nem tudtam lejönni a pályáról. De nem is ez volt az igazi gond hanem hogy az első olyan lehajtó ahol meg tudtam volna fordulni az 30km re volt. Azaz majdnem miskolcig be kellett mennem hogy eljussak Nyíregyházára. Így majd 100km kerülőt tettem meg egy átlag 30liter fogyasztású teherautóval..

2015. febr. 12. 11:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!