Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » SZERINTETEK megéri a bmw- az...

Bmwforever97 kérdése:

SZERINTETEK megéri a bmw- az árát? Drága ezt fenntartani? . Szerviz? . Ja. és ha tudtok e 46 ot.1.8. M alatt. Irjatok

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 2. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon megkímélt autó... Az illegális sufnixenonért meg elég keményen büntetnek mostanság.


Amúgy igen, drága fenntartani. Prémium autónak prémium árú az összes alkatrésze, még 15 év után is. Az alkatrészárak nem csökkennek, ellentétben az autó árával.

2015. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez 1.9 literes motor (2002-től meg már 2 literesek a 318i-k). Például a 323i meg már 2.5 literes. Ezeket csak érdekességképp jegyeztem meg, mert nem jelenti a hátulján a szám a köbcentit.

Ugyanaz a motor van ebben a 2000-es 318ci-ben (M43TUB19), mint a 316i-ben, csak ebben 118 le.

Az ára jó. Szerintem ez már alku nélküli ár, csak a felnik érhetnek 150ezret (vagy 200-at).

Csak az a dísz dupla kipufogó ne lenne, semmi szükség rá, komolytalan. Ha megveszed, szedd le.

Arra készülni kell, hogy nem fog túl keveset fogyasztani, a M43TUB19 iszogat. Azokra a nagy felnikre drága lesz a gumi. Olajból szereti a márkásabbat (castrol 5w30), jobb nem valami olcsót adni neki. A vezérlést át kell nézetni, mert ki tudja, mennyire igaz az a 170 000 km. Az akkut is biztos cserélni ajánlott és még pár dolgot biztos. Ez így 1.2 milla, úgy 1.5-ből meglesz az egész ügylet és a rendbetétel, ha amúgy rendben van a gépezet.

2015. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kérdés a fenntartás és a szervíz, ne akarj bmw-t!
2015. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát igen. köszi mindenkinek.

de első autóra gondoltam. bár apám nem nagyon akarja. azt mondja.

inkább egy Opel vagy egy Chrlysler Sherbin-g is jobban megérné mint a bmw.

hat én is hallodtam hogy ha jó bmw-t akarok, ne sajnaljam rá a pénzemet. szóval nem tudom... szerintetek első autóra e46 .vagy valami nem olyan b*szottuldrága fenntartásu autó ?

mit ajanlanatok ?

2015. febr. 3. 00:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, hogy hányadik autó, hanem hogy mennyi pénzed van rá.
2015. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!