Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek letudok ennyit...

Szerintetek letudok ennyit vezetni? Te letudnál ennyi km-t?

Figyelt kérdés
450 km,majd onnan 200 km,majd vissza 200 km.Ott pihi,a maradék 450 km pedig másnap.Azaz egy nap alatt vezetnék 850km-t.Majd másnap vissza 450 km.850 km az kb olyan 10 óra vezetés,megállásokkal együtt olyan 11-12 óra lenne.
2015. jan. 21. 13:30
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
860 km- re lakunk a magyarországi otthonunktól. 3 (max 10 prc) kis pihenővel szoktuk megtenni. Ha úgy érzed fáradt vagy, megállsz és pihensz! Jó utat! :)
2015. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Siman, nekem a rekordom Gyor-Annecy egyhuzamban (majd masnap onnan meg 700km), de attol is fugg mennyi ido alatt.


Gondolom ket-harom orankent megallsz inni egy feketet, dobni egy sargat.. ugy belefer.


Foleg hogy autopalya a joresze, az nem veszes, ha mindenfele hegeyi kanyargoson meg falvakon hegyenvolgyon at kene, ugy lehet hogy mar huzosabb lenne.

2015. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Le lehet :) De szerintem előtte aludj egy kicsit ha tudsz. Én tavaly nyáron mentem ki Édesanyámmal Brüsszelbe ami kb oda 1200km, és nagyjából 17-18 óra volt az út, kisebb megállásokkal. Végig én vezettem, oda fele, meg vissza fele is. Mi ott 2 éjszakát töltöttünk ismerősnél, de így is nagyon fárasztó volt.


Azért függ attól is h mennyire vagy vezetéshez szokva és stb... :) Ha érzed h már elégégé fáradt vagyok akkor állj félre a legközelebbi benzinkút vagy pihenőnél és pihenj kicsit. A legfontosabb, hogy biztonságosan az úti célba érj.


Ugyan nem vagyok az energia italok híve (Red bull), de nagyon sokat segített, meg a kávé is.

21/F

2015. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

elnézést, elírtam kicsit :)


Ha érzed, hogy már eléggé fáradt vagy*

2015. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Röhögve le lehet ennyit vezetni.


"Elvileg végig autópálya,450 km az 5 óra ha minden oké"


Inkább 4 óra de akkor egy hosszabb pihenőt is beleszámoltam. Pihenő nélkül is max. 3,5

2015. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Ez semmiség én 18 évesen levezettem egy nap 500 km-t
2015. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Hmm, tudom hogy nem lett volna szabad, de én fénykoromban lenyomtam magamban Niyregyháza-Liszabon útvonalat, na jó, félúton 6 órát megpihentem, de hozzá kell tegyem, hogy E-Mercivel voltam, kényelmes volt, és jóval 130 fölött haladtam.

Na de nálam most is gyakoriak például az ilyen Budapest-Bukarest egyhuzamban, esetleg még Konstanca is útvonalak, na az tényleg kemény, mert Romániában nem sokat mész autópályán, hanem tiszta szerpentin az egész, és falu falut ér, nagyon kell figyelni.

De azért magadat kell ismerd, tudok fiatal embert, aki 40 kilóméter vezetés után ki van készülve.

2015. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Hát autópályán simán benne van, hogy elalszol a végére.

Én mentem egy nap 900-km-t, országon belül, abból kb 200 volt autópálya, nem mondom, hogy nem fáradtam el. De ki lehetett bírni. De nem csinálnám rendszeresen

2015. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én vonattal mennék.
2015. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 szántóvető ***** válasza:
ez pályán gyerekjáték.850 km az 7-8 óra ha tolod neki+a pihenők.elég baj lenne ha nem tudnád megcsinálni.
2015. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!