Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » M51 az 5ös út és az 51es út...

Napkiraly kérdése:

M51 az 5ös út és az 51es út között fizetős?

Figyelt kérdés
Térkép szerint január 1-től fizetős,erre vonatkozó táblával ugyanakkor nem találkoztam.Nincs megyei matricam,viszont ma használtam és előreláthatólag használnom kell majd

2015. jan. 1. 18:50
 1/10 hőcserélő válasza:
Teendőd: vegyél minimum egy pest megyei matricát és intézd el mert még türelmi időszak van hogy ne büntessenek meg 15ezer hufra
2015. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dörmögő ***** válasza:

Azért az mekkora már hogy ha valaki nem követi a médiát az honnan tudhatná hogy fizetős úton van, mivel tudunk helyekről ahol ez még nincsen kitáblázva.

[link]

2015. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi,ezt tudom,de a fő kérdés az hogy kell-e fizetni ezen a 300 méteres szakaszon egyáltalán,mert a kiadott térkép pontatlan de aszerint igen,a valóságban semmi sem figyelmeztet rá,gondolom ha táblát nem tudtak kirakni akkor kamerát sem,bár úgy is megveszem ha ez a pár száz méter fizetős mert az m0-5ös verzió napi 4-5 km plusz ami havi 100 km ami havi 2500 ft,így jobban megéri az 5ezres sarc
2015. jan. 1. 19:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak semmi pánik..


Mindenki dolgozik az ügyön... egy hónapon belül megpróbálják kihelyezni a táblákat mindenhová(nem fog sikerülni) aztán még nem mindenhol kapni megyei matricát(sem)...


közlekedj nyugodtan, csak január végéig mindenképpen vedd meg az éves megyeit...akkor nincs bünti.


a legjobb, ha pár naon belül bemész egy jobb kúthoz, és veszel egyet..téged nem érhet meglepetés.


a vitát hagyd másokra.

2015. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kell fizetni, ha rajta vagy az úton, akár háromszáz méter is.
2015. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam megvárom a táblát,mert lehet a térkép rossz.Ha lesz tábla,akkor az 1500 forinttal növelt változat fizetendő
2015. jan. 1. 19:24
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


Szerver Karbantartás


Karbantartás miatt az oldal nem elérhető. Rögtön jövünk.


Komolyan amatőr. Az origos cikk sem semmi. Miért nem vezetik be februártól, akkor esetleg lenne idő tervezni meg táblázni?

2015. jan. 1. 20:10
 8/10 A kérdező kommentje:

14. Pontosan mely szakaszok válnak díjmentessé a jövő évtől?


A jövőben a személyautók számára néhány kivétellel a teljes gyorsforgalmi hálózat (tehát az M betűvel és sorszámmal jelölt utak) mindegyikének használata díjköteles lesz, ideértve a 4. sz. és 61. sz. főút autóútként kijelölt szakaszait is. A díjmentes szakaszok többnyire megszűnnek, a továbbiakban sem kell azonban fizetniaz M0 autóút három szakasza (1. sz. főút és M5 autópálya között, 4. sz. főút és M3 autópálya között, 11. sz. főút és a 2 sz. főút között (a Megyeri-híddal)) és az M31 autópálya használatáért.


[link]


Itt elég egyértelmű. Fizetős minden ami nem kivétel mert uniós pénzből épült és a TSZben vállalták a díjmentsséget

2015. jan. 1. 20:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyértelműsítés: Ha bemész a benzinkútra és veszel 5 pénzért akkor nem törlik a büntetésed. Akkor törlik csak ha bemész a Budapesten egy helyen és bónuszként a Budaörsön egy kis pincehelyiségben található ügyfélszolgálatra és ott veszed meg 5000 forintért akkor egyidejűleg 1500 pénzért elnézik a bűneidet amiről természetesen tábla nélkül is tudnod kellett volna. Na így lesz meg a 40 milliárd nem az 5000 forintokból
2015. jan. 1. 21:01
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok! Kíváncsi lennék az ügy kimenetelére. Ma futottam ugyanígy bele, 1 óra és két perc alatt tudtam matricámat pótolni,kíváncsi vagyok mi lesz.
2019. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!