Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy 50cc quad-dal leht főúton...

Egy 50cc quad-dal leht főúton közlekedni úgy hogyha készen van rá a jogsi?

Figyelt kérdés
Milyen jogsi kell az 50cc quad-ra?

2014. dec. 21. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs forgalomba helyezve, nincs levizsgáztatva, nincs biztosítás kötve rá, akkor nem mehetsz közútra, se aszfaltra, se földútra. Amúgy segédmotor jogosítvány kell hozzá, vagy attól függ, hogy mire van vizsgáztatva.
2014. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 winkler Barnabás válasza:
Segédmotorhoz nem kell forgalmi,se vizsga,de 50 ccm-es quadhoz kell? Valaki magyarázza el nekem hogy van ez,mert nem értem.
2014. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Pár éve még sehogy sem lehetett forgalomba helyeztetni, mert nem tudták, hogy melyik kategóriába sorolható. Hobbijárműként tartották számon, amivel nem lehetett közútra kimenni, de ma már vizsgáztatható. Szerintem első forgalomba helyezésnél kell vizsgáztatni a segédmotort is, de utána nem kell időszakos vizsgára vinni.

2014. dec. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!