Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A repulon a csomagba amit...

A repulon a csomagba amit feladok lehet bicska?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 20:56
 1/4 kovpet ***** válasza:
65%
Igen.
2014. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Lehet, csak el fogják lopni a csomagkezelők.

Én beraktam a feladott poggyászba, azon belül is egy nesszeszerbe, mégis ellopták a csomagkezelés közben.

Szóval én a helyedben lefóliáznám a poggyászt feladás előtt. Nem kell a reptéri szolgáltatásért fizetni, elég, ha veszel két tekercs fóliát, az egyiket berakod a bőröndbe a visszaútra, a másikat rátekered bőröndre. (A kis lakat nem elég, mert MELLETTE a cipzárt felnyitják egy golyóstollal és vissza is zárják egy pillanat alatt nyom nélkül.)

2014. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az efféle lopás nem ismeretlen, de emiatt ezreket fizetni a fóliázásért fãszság. Aki akarja, felvágja azt is.
2014. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

"Az efféle lopás nem ismeretlen, de emiatt ezreket fizetni a fóliázásért fãszság."


Olvasd el újra, amit írtam - már ha tudsz olvasni.

Azt javasoltam, hogy NE fizessen a reptéri szolgáltatásért, hanem SAJÁT MAGA fóliázza le a boltban vett fóliával. Érted?


"Aki akarja, felvágja azt is."


De nem akarja. A csomagkezelők úgy akarnak lopni, hogy ne legyen nyoma. Képes vagy ezt felfogni?

2014. okt. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!