Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki nem tudna olyan autóköl...

Valaki nem tudna olyan autókölcsönzéssel/bérléssel foglalkozó céget, bt-t ajánlani (Bp-n), ahol nem feltétel az, hogy mennyi ideje van jogosítványa az embernek? Meg nem 20-21 év a korhatár, hanem mondjuk 19 és 20 között van!

Figyelt kérdés
Én csak olyat találtam,ahol min 1 év kell meg ehhez hasonló,illetve egy olyat,ahol nincs ilyen feltétel,de viszont,ahhoz muszáj pestinek lenni:S:S Elsősorban honlapcímek érdekelnek,aminek neten rögtön utána tudok nézni! üdv
2010. jan. 20. 21:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Konkrétabban: mondjuk másfél hónapos jogsival majdnem 20 évesen sehol nem lehet kocsit bérelni??? :S
2010. jan. 20. 22:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is érdemes keresni.

Hidd el Budapesten nagyon durva a közlekedési morál.Szinte minden autó egy picit meg van nyomva.És ha mi vidékiek oda egyszer felmegyünk nem ahhoz a forgalomhoz vagyunk szokva.Én is levezettem előtte 250kilómétert és amikor beértünk budapestre átadtam keresztapámnak a volánt mert én tudtam ,hogy csak baleset lenne.

Én is 19 éves vagyok és nekem is csak 2 éve van jogsim.Tudom ,hogy rossz érzés ,hogy nem bíznak meg bennünk ,de talán azért mert mi forró fejübbek vagyunk mint a 21 év fölöttiek.(Sok országban 21 éves a nagykorú féri..)

Tuti ,hogy nincs olyan ha nagyon muszáj akkor kérj valami havert meg vagy kérd el a kocsiját..

Te sem adnád oda a számítógéped egy ovisnak hiába feltételezed róla ,hogy ügyesebb nálad is...

2010. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

valószínűleg nincs ilyen...


elsőnek: elég szégyen h nem mertél vezetni pesten...akiket ismerek 17 évesen frissjogsival sokmindenkinek pest volt az első útja..bocsi

2010. jan. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!