Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bérbeadó Veszprémben?

Bérbeadó Veszprémben?

Figyelt kérdés

Üdv!


Olyan személyt keresek, aki bérbe adná az autóját.

Bármilyen autó megteszi, ami a bérlés ideje alatt érvényes papírokkal rendelkezik. 2014. 9. 16. 9 órára használatba szeretném venni. Mindent papírra vetünk, igény esetén a legközelebbi rendőrkapitányságon lejelentjük a dolgot, hogy ne legyen probléma ebből. Én biztosítok 1 tanút a szerződés kötésekor, a másik tanú a bérbeadó dolga.

Előreláthatólag 20 napra szeretném, amiért 70 ezer forintot tudok adni (napi 3500), a szerződés lejárta után. Szerződés előtt felmérjük közösen az autót, feljegyezzük a sérüléseket. Bármilyen kár keletkezését (ami az én hibámból történt) teljes mértékben megtérítem. Olyan esetben, ahol nem dönthető el, hogy az én hibámból történt (pl műszaki meghibásodás) akkor 50%-ban térítem a kárt. Koccanás/baleset esetén térítek mindent, függetlenül attól, hogy ki volt a felelős. A jármű nem fogja elhagyni Veszprém megye területét, Veszprém és a környező települések körül fog mozogni.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Aki ilyen feltételekkel vállalja a bérbeadást, az kérem írjon privát levelet.



2014. szept. 14. 14:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!