Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Amikor megkaptátok a jogsit...

Amikor megkaptátok a jogsit és egyedül elkezdtetek közlekedni, mit éreztetek? Izgultatok?

Figyelt kérdés

Aki igen, annál meddig tartott? mikor kezdtétek el biztonságban tudni magatokat és halál nyugodtan kocsiba ülni egyedül is ?


Én egyenlőre friss jogsis vagyok, feszengek még vezetés közben...ha egyedül megyek kb olyan hányingerem van előtte hogy majd meghalok :) végig izgulom az utat...


ez meddig tarthat ? normális dolog ez szerintetek ?

nálatok hogy volt ?


szerintetek az a hasznosabb ha sokat megyek együl vezetni vagy ha jön velem más is ?



köszi!


2014. szept. 4. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkbb egyedül. Olyan ez, mint a tájékozódás. Ha teljesen ismeretlen helyen saját magadnak kell megtalálnod a helyes utat, akkor legközelebb már sokkal könnyebb lesz, és gyűjtesz egy csomó hasznos tapasztalatot.

Míg ha mindig egy az utat nagyon jól ismerő ember kísér téged, akkor nem is figyelsz, és jó sok alkalom után fogod csak magadtól megtalálni, merre kell menni.


Izgulni egyébként nem kell, amikor friss jogsisként végre egyedül vezethettem én örültem :D

2014. szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amíg fater (vagy valaki) ott ült jobb1-ben addig semmi gond nem volt. De amikor tök egyedül kellett először elmenni valahova, akkor volt nagy para. Aztán második alkalommal már ment minden magától.

Amit tudok tanácsolni, hogy vezess minél többet (amikor a rutin is kialakul, akkor már egyre magabiztosabb leszel, már más dolgok miatt fogsz izgulni :) )

2014. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy picit izgultam, de miután már elindultam, nagyon jól éreztem magam, legszivesebben a világ végéig mentem volna.
2014. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat !!


remélem nálam is megszűnik a szorongás majd :S

2014. szept. 4. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Első ezer km para, lefulladások, irányjelző elmulasztása, félreváltás, stb, leginkább hajnalban, ritka forgalomban telt el. Második ezer km több mindenre figyel az ember, már gondolatban sem fullad le, itt már mertem napközben is vezetni, sűrű napközbeni forgalomban is. A harmadik ezer km-nél "merészkedtem" főútra, helyt álltam ott is. Most elhagyva a negyedik ezer km-ert olyan, mintha járnék, különösebben nem izgat fel, ha vezetnem kell. Nem volt segítségem, mindvégig egyedül vezettem, így egy kicsit nehezebb sztem, viszont kezdetektől tudatában vagyok annak, hogy rajtam van az összes felelősség.
2014. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én anno jogsi után egy hónapíg nem vezethettem egyedül.

Az első egyedüli vezetésnél izgultam, de utána már nem.

2014. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!