Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy érdemes...

Kisvuk29 kérdése:

Szerintetek hogy érdemes megszereznem a jogsit?

Figyelt kérdés

Le akartam tenni az A1-et mert vettem egy 125-ös ETZ-t de nem sikerült elég pénzt össze szednem a nyáron (főleg hogy a motor maga is pénzbe van) de most ősszel ha minden igaz 150-200 ezret tudok szerezni igaz suli időben ami a napomból 11-12 órát is elvesz de tudok az a lényeg.

Na most mivel már elmúltam 16 (múlt hónap elején) akkor érdemes e várnom még 2-3 hónapot (ősztöl számítva) és január körül elkezdeni a b kategóriát és akkor azután letehetem a a "B125-ös" A1-et vagy ha megvan a pénz A és utána B?

Mert őszintén megvallom hacsak nem nyerek a lottón nem tervezek kocsivásárlást de gazdaságosabbnak az tűnik.

Nagyon oktatásra meg nem szorulok mert megszelidíteni már nem egy motort sikerült és autót is elég rutinosan vezetek csak épp törvényesnek nem számít

Ti mit javasoltok?

Persze ha nyerek a lottón ez az egész nem számít mert akkor autót is vennék :D


2014. aug. 14. 17:16
 1/2 anonim válasza:

Mindenképp megvárnám, hogy betöltsem a 16,5 évet, és akkor vágnék bele a B kategóriába (ami adja az AM-et is ugyebár...), ami ugyan többe kerül, de többet is ér.

Ha januárban elkezded, akkor ha jól számolom a korod miatt, nyáron fogsz tudni vizsgázni, ami igencsak kedvező.

Ja és sokmindenkitől hallottam, hogy kismotorra megvolt a jogsijuk, a "B" kategória meg annyira nehezen ment a vezetés miatt, hiszen már közlekedtek forgalomban motorosként. Ne kezdd el!

2014. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oké köszi

Bár nem tudom az AM hogy jön ide mert a simsont már kinőttem :D

De tényleg így a logikus hogy nyáron letegyem a B-t és rá pár hétre mehet a B125

2014. aug. 16. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!