Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki ismeri Németh Beátát?

Valaki ismeri Németh Beátát?

Figyelt kérdés
csigavérnél gyakorlati oktató, ha igen véleményeket kérnék, nekem rossz tapasztalatom van veled kapcsolatban, lehet, hogy én vagyok ezért a hibás, nem pedig ő és ezt szeretném kideríteni

2014. aug. 5. 17:22
 1/9 anonim válasza:
100%
szerintem egy rossz oktató! nem tanít és nem is magyaráz. neked mi a problémád vele?
2014. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem is az, egész végig telefonozott, nem magyaráz, de lebasz ha rosszul csinálod, első alkalom volt, 4-5x lefullasztottam a kocsit parkolás közben1,5 óra alatt, ami kezdőként sztem nem rossz) és lelettem baszva, mert végül is nem azért járok oda h megtanuljak autót vezetni, finoman fogalmaztam azzal, h nem jött be...
2014. aug. 5. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj át máshoz, minél előbb!
2014. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, azon vagyok, akk ezek szerint nem csak én nem kedvelem, köszi a válaszokat, újra lelkes lettem :D
2014. aug. 5. 17:54
 5/9 anonim válasza:
100%
Egy rohadt ku*va, ne menjetek hozzá.
2014. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Sajnos nekem is csak rossz tapasztalatom van vele kapcsolatban. Kezdjük ott, hogy a másfél órás alkalmak, jó ha csak 1 óráig tartottak... Szintén semmit nem magyarázott el, de ha valamit elrontottam, akkor persze kiabált meg kiakadt. Rendszerint a telefonját nyomkodta, meg facebookozott, amíg én ott a nagy forgalmú utakon vezettem, visszatekintve szerencse, hogy nem történt semmi gáz. Sajnos későn mentem el tőle, sokkal előbb kellett volna, de féltem, hogy esetleg még rosszabb oktatót fognék ki, mert kb. csak rossz tapasztalatokat hallottam/olvastam. Akkor telt be a pohár nálam, amikor egyszer rosszul váltottam (tanulóvezetőként szerintem elfogadható dolog) ő pedig olyan szinten ordibált velem és káromkodott, amit én senkivel szemben nem engednék meg magamnak... Sajnos hülye voltam, és eltűrtem ezeket a dolgait, holott én fizettem neki...és kidobott pénznek tartom azok után, hogy egy másik tanárhoz átmenve döbbentem rá, mennyi mindent tanított meg rosszul, és most csak korrigáljuk a rosszul berögzült dolgokat az új tanárral. Ez a nő emberileg és oktatói szempontból is egy nagy nulla. Kerüljétek el jó messzire!!!
2015. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok... az első órán nem volt semmi gond,normális volt. A második, illetve harmadik óra szörnyű volt. Mikor haza értem, legszivesebben ordítottam volna. Káromkodik, telefonozik, es leszid, ha elrontok valamit...

:(

2018. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Macitorna válasza:

Sziasztok!


Sok változás nincs vele kapcsolatban...

Még a 2*45 percet sem vezettem le. Türelmetlen, 2 alkalommal is elmondta, hogy ha így folytatom, Karácsonyra sem lesz jogosítványom.

Ja és hogy ha elrontom a váltót, nekem kell kifizetnem...

Nálam is egyfolytában telefonozott.

És már a legelső telefonnál elmondta, hogy csak akkor mehetek hozzá, ha nem fizettem már ki a Csigavérnél az első x órát (amúgy nem fogad). Értem én, hogy pénzből él, de akkor is flegma volt.

Próbál kedvesnek tűnni, mert azért becézget közben, pl. "Kicsim", de ettől még amit és ahogy mond, úgy érzed, hogy egy nagy szerencsétlenség vagy és soha nem lesz jogosítványod.

2018. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok! Mindenki aki szeretne megtanulni vezetni és nem szeretné hogy meglopják, lenyúlják az idejét és a pénzét az kerülje el jó messzire! A saját mulasztásait azaz hogy nem tanít hanem "kocsikáztat" pörgetteti a kilóméterórát egy jó adag parsztsággal, bunkó beszólogatással palástolja! Egy rakat pénzem ment erre a "nőre" aki minden egyes alkalommal már 20 perccel az óra vége előtt beállíttatott a parkolóba és alázgatott, ahelyett hogy kinyitotta volna a lusta száját és elmagyarázta volna hogy mikor kell váltani ésatöbbi. Azt sajnálom hogy csak ide lehet írogatni, mert szívem szerint feljelenteném. A lelki nyomasztásnak köszönhetően majdnem lemondtam a jogosítványról is míg ez a böszme vigan számolta a cash-t amit nála hagytam. Merthát csak az érdekli. Minden mást leszar nagy ívben. Az a durva hogy hozzá vannak szokva hogy mindenki lapít meg fosik és csak arra vár hogy végre 1x levizsgázzon és ezt maximálisan ki is használják. Bár az autóvezetésen túl a nagyja nem ért semmihez, baromira zavarja őket ha egy értelmiségi ül mellette.
2021. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!