Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A szombathelyi körgyűrűn...

A szombathelyi körgyűrűn (86,87,89-es út szakaszain) az ottani útfelújítások miatt van teljes útlezárás?

Figyelt kérdés

1 hónapja voltam arrafelé, és egy csomó utat újítottak fel, és mintha úgy láttam volna, hogy egy része le lenne zárva. (de lehet hogy rosszul láttam, nem tudom). Hol tudok erről bővebb infot szerezni?

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2014. júl. 27. 17:49
 1/1 anonim válasza:

Ha ugyanarról az útról beszélünk, akkor pár hete adták át és már hibátlan 2x2 sávos úton lehet 'száguldani' 110-el egészen Szombathelyig. Úgyhogy nyugodtan lehet már arrafelé menni, nem kell tartani az útépítéstől. :) 2 éven belül pedig már Győrig fog tartani a felújított szakasz (elméletileg). Itt a cikk róla: [link]


Viszont előtte vannak bőven útjavítgatások, sebességkorlátozások, félpályás útlezárások és lámpás forgalomirányítás, de ezek már nem a gyorsforgalmi építésével kapcsolatosak, hanem csak sima aszfaltmunkák, de attól függ milyen irányból érkezel, lehet, hogy ezzel nem is találkozol.

2014. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!