Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikorra érdemes Letenye...

Mikorra érdemes Letenye átkelőhöz érkezni a torlódást elkerülendő? Minél korábban hajnal, annál jobb?

Figyelt kérdés
Augusztus végén mennénk. KP-val tényleg érdemesebb fizetni a horvát pályán a kapuknál? Úgy olvastam gyorsabb mint a kártya.
2014. júl. 12. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha turnusváltás előtt vagy után mész egy nappal, akkor biztos nem lesz torlódás!

:D

A fizetésnél meg nem mindegy, hogy te mivel fizetsz, ha előtted szüttyögnek? Szerintem tökmindegy egy 6 órás útnál, hogy a pályán 20 vagy 30 másodperc telik el fizetéskor. Bár én ilyen állat vagyok.

:)

2014. júl. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Le kell menni letenyén a régi határhoz, max 2-3 autót kell várni, de nagyobb a valószínűség hogy annyit sem. Mi itt lakunk a határ mellett, negyed óra alatt kint vagyok az országból még nyáron is akár mikor.

Autópályán mi mindig kp, de csak kuna, nem keverjük bele az eurót.

Viszont a fizetőkapuknál a várakozást nem tudod kikerülni, Zagrabnal van általában nagyobb sor, ott vártunk már 1 órát is.

2014. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat
2014. júl. 12. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!