Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány An 225 van a világon? Én...

Geri998 kérdése:

Hány An 225 van a világon? Én láttam olyat amin oldalt kék csík van, meg amin piros csík van, meg olyan is van amin egy sárga és egy kék csík van oldalt,2 van?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy darab épült belőle összesen.
2014. jún. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor sokszor átfestik?
2014. jún. 8. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetlen repülőképes példány van, egy másikat is elkezdtek építeni, de az abbamaradt. Időnként felröppennek hírek arról, hogy folytatják az építést, de még egy darabig nem fog röpködni.

Az egyetlen repülő példány először fehér festéssel jelent meg, oldalán vörös csíkkal, szovjet lajstromjellel, majd ukrán lajstromba került és kék csíkot kapott az oldalára. Nemrég átfestették az Antonov Airlines sárga-fehér-kék dekorjával, ezért hihetted azt, hogy több darab van belőle.

2014. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi akkor már világos :)
2014. jún. 8. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!