Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B-s jogosítvány + utánfutó,...

B-s jogosítvány + utánfutó, gáz ha megfognak? / többi lent /

Figyelt kérdés
Jogszabály szerint B-s jogosítvány megszerzésétől számított egy évnek kell eltelnie ahhoz hogy valaki könnyű pótkocsit vontathasson. Ha egy éven belül megfog egy rendőr és utánfutót viszek a kocsimmal, milyen szankcióra lehet számítani? Sárga csekk mennyit érhet ez esetben?

2014. máj. 24. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 év az az 1.Rendőrtől függ.Figyelmeztetéstől a jogosítvány bevonásáig(ez inkább balesetnél) minden elképzelhető.
2014. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 év eltiltás?
2014. máj. 24. 19:17
 3/6 Tubarózsa ***** válasza:
100%
2évig nem vihetsz utánfutót. Erre gondold az 1. válaszoló. A büntetés nem tudom mennyi és mi pontosan..
2014. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! Esetleg valaki még tud valamit szívesen fogadom!
2014. máj. 24. 22:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok hogy fäszság ez az egész szabály, mert attól ha két évig nem vezettél utánfutóval majd hirtelen megtanulsz utána?


Van aki sosem lesz képes arra hogy utánfutóval tolasson de lehet hogy már 10 éve van jogsija, van aki meg jogsi nélkül is vígan eltolatgat az utánfutóval...


Szerintem ez megint rendőrfüggő, de ha ilyen lenne velem én tuti hogy elmondanám a bánatomat, hogy nem azon a két éven múlik hogy tud-e valaki utánfutóval menni avagy sem. Ha rendes és mondjuk még jó napja is van akkor belátja hogy valamennyire igazam van, és mondjuk azt mondja hogy "jó, rendben, de meg ne lássam még egyszer utánfutóval önt"...

2014. máj. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jogos a felvetés, valami ürügyet ki kell találni. köszönöm! :)
2014. máj. 25. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!