Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Targonca vezető, daru kezelő?...

Targonca vezető, daru kezelő? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés
Meg szeretném csinálni a targonca vezetői, daru kezelői tanfolyamokat stb.... és úgy hallottam, hogy 39 gépcsoport van. Hol lehetne utánanézi, hogy mi ez a 39 csoport, illetve hogy mik a vizsgakövetelmények, egyszerre hány gépcsoprtot lehet csinálni, mennyibe kerül? Eddig még nem találtam róla semmi infót, hátha valaki többet tud róla.
2009. dec. 21. 19:16
 1/2 anonim válasza:
Nekem van targonca jogsim, és bizony, nem egyszerű mert külön kell elektromosra, dieselre, benzinesre, gázosra, és hibridre (benzin-gáz). Ja és ugyanez mind ha tereptargoncára is akarsz (bár tereptargoncákból csak dieseles, gázos van.). Vannak elöl villás és oldalvillás targoncák is. A vizsgatárgyak: munkavédelem, hidraulika, műszaki alapismeretek.
2009. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja bocsi a raktártechnika tárgyat kihagytam, az is vizsgatárgy!
2009. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!