Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy Magyarorszá...

Mennyibe kerül egy Magyarországi forgalomba regisztrált autót, az Egyesült Királysági forgalomba be regisztrálni?

Figyelt kérdés

Úgy halottam hogy nem olcsó. Tehát van egy Magyar okmányokkal rendelkező autóm, és azt Angliában szeretném használni 6 hónapnál tovább. Akkor az mennyibe kerül nekem?

Mellékes kérdés, hogy egy autó le szállítása, Magyarországról Angliába, vagy fordítva mennyibe kerül?


2014. márc. 23. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szállítani? Mármint tréleren vagy teherautón? Úhh...


1500 km mondjuk (nyugat Mo-ról Londonig), annyiszor 100-150 forint. Ha csak 100-zal számolunk, akkor is 150 ezer. De nagy táv, országon kívül, szóval lehet nem vinné el senki annyiért.


De miért nem veszel ott egy autót? Annak a megfelelő oldalon lenne a kormánya és olcsóbb is. Csak a 150e forintnyi (ugye a szállítás) fontért - legalábbis a Top Gear alapján megítélve - lehet ott használható négykerekűt venni.

2014. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Evekkel ezelott Audi a4-est vettem angliaban 800 fontert...
2014. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!